WPV

Vánoční dárky pro VOLEJBALISTY - Pomůžeme ti s výběrem toho perfektního dárku! Najdeš u nás boty, oblečení a všechny potřebné doplňky prémiových značek ze světa VOLEJBALU.

USP

BOTY NA VOLEJBAL

Správná volejbalová bota je základ. A takových bot není nikdy dost. Teď máš jedinečnou možnost pořídit skvělé kousky za super ceny! Obrovský výběr volejbalových bot, se kterými bude každý trénink zážitek. Vybírej z modelů bot oblíbených značek, jako je adidas, Mizuni, Asics a další. Chybí ti ideální vybavení? Spolehni se, že i to najdeš u nás webu.

Prozkoumat

VOLEJBALOVÉ boty

VOLEJBALOVÉ OBLEČENÍ

Potřebuješ se vybavit na zimu teplým oblečením? Využij obrovské příležitosti a nakup z velkého výběru oblečení za skvělé ceny.

Pro muže  Pro ženy

VOLEJBALOVÉ MÍČE

Nejlepší čas v roce na nákup tvého nového míče na volejbal. V nabídce najdeš míče na trénink i míče zápasové. Ani míč na beach volejbal nemusíš hledat nikde jinde. Vše skladem! Volba je jen na tobě.

Prozkoumat


MIKASA

SÍTĚ NA VOLEJBAL

Hledáš novou výbavu na letní zahradní trénink? Nebo chceš pořídit plně profesionální volejbalovou síť? Využij příležitosti a koukni co všechno tu pro tebe máme v nabídce.

Prozkoumat

SPORTOVNÍ DOPLŇKY

Pořiď stylovou sportovní tašku a měj vše pohromadě. Tašky, batohy a pytlíky - všechno za výhodné ceny. Sbal si vše co potřebuješ!

Prozkoumat

DĚTSKÉ OBLEČENÍ

I NA DĚTI MYSLÍME

Máme i sekci dětské boty na volejbal. Pořiď kvalitní dětskou obuv a udělej radost svým malým volejbalistům.

Prozkoumat