Věrnostní program

T4R Club

Top4Running Club je tvá vstupenka do vybrané společnosti běžců a právě teď tě zveme, aby sis tuto péči začal užívat. Pokračuj dál a vítej v klubu.

Jak to funguje? Jednoduše! Zaregistruj se do Top4Running Club a užij si speciální slevu, která platí i na zlevněné produkty. Po registraci a přihlášení ti ve tvém profilu v sekci Moje slevové kódy bude svítit aktivní kupón a téměř všechny ceny na našem e-shopu budeš mít nižší.

To ale není všechno. Členové klubu sbírají body, které jim odemknou řadu dalších výhod, jako je přednostní přístup k exkluzivním modelům, ještě vyšší slevy či dokonce doprava zdarma na všechny objednávky. Tyto výhody můžeš využívat po dosažení úrovní Basic, Pro a Gold – na každé z nich tě čekají i vouchery na 250, 500 a 750 Kč. Dávej si ale pozor. Stejně jako tvá běžecká forma, ani úroveň v Top4Running Club nevydrží bez práce navěky. Každý měsíc o malou část svých bodů přijdeš, proto nezapomeň sbírat nové.

T4R Club

A tím to nekončí. Vše, co se dostane do našeho skladu, ti bude nejprve naservírováno přímo pod nos. Vždy budeš váženým hostem, který si užívá smršť těch nejlepších běžeckých pomůcek v kombinaci se spoustou běžeckých výhod a akcí.

Budeš tak mít jistotu, že největší slevu Top4Running máš právě v košíku. Budeš také vědět jako první o všech novinkách, takže ti neuniknou ani naše kódy Top4Running s extra hodnotou

Proč se stát členem? Dáme ti hned několik dobrých důvodů:

  • Získáš dodatečnou slevu 5 % z aktuálních e-shopových cen na každý nákup na Top4Running.cz platnou téměř na celý sortiment.  
  • Získáš přednostní přístup k exkluzivním novinkám a limitovaným produktům a budeš tak mít větší šanci, že ti neuteče tvoje velikost.
  • Speciální akce a slevy pouze pro členy klubu

Láska k běhu roste s Top4Running slevou

Jeden z hlavních důvodů, proč je běhání tak přitažlivé je v jeho jednoduchosti a ne tak velké finanční náročnosti. Avšak stejně jako krásné nové šaty dodají tvému ​​dni novou jiskru, může nové dobře padnoucí oblečení na běh nakopnout a posunout tvou lásku k běhu na jiný level.

Slova sleva, slevový kupón, slevový kód jsi v souvislosti s naším e-shopem jistě slyšel mnohokrát. Protože nám na našich zákaznících záleží, spustili jsme věrnostní program Top4Running Club, díky kterému nebylo nikdy jednodušší nakupovat u Top4Running tvé oblíbené kousky za nejlepší cenu na trhu.

Top4Running (hledáte nás i jako topforrunning nebo running top) je domovem všech běžců - vůbec nezáleží na tom, zda rád běháš ve městě, v terénu nebo na oválu. Vybav se běžeckou obuví, oblečením a doplňky, které ti padnou jako ulité a budou ti sloužit přesně podle tvých představ.

Koukni na slevy až 60%

Kromě toho že každý den zlevní další produkty (v tomto okamžiku jejich najdeš u nás více než 3000 se slevami až 60%); máš možnost si ukrojit ještě větší running slevu.

Jak se zaregistrovat do Top4Running Club?

Jednodušší to být nemůže, stačí se rovnou zaregistrovat na této stránce přes tlačítko “Chci do klubu”. 

Jak uplatním členskou slevu 5 %?

Slevu ti automaticky přiřadíme k emailu, kterým jsi registrován do Top4Running Club. To, že je sleva aktivní, pak sám uvidíš ve svém zákaznickém profilu na Top4Running.cz v sekci “Moje slevové kódy”. Téměř všechny produkty tak budeš mít za klubovou cenu a to se vždycky hodí, ne?